fbpx
+570 207 216
dok@vsweb.pl

Czy marketing potrzebny jest każdej firmie?

Profesjonaliści od marketingu do Twojej dyspozycji

Czy marketing potrzebny jest każdej firmie?

Czy marketing potrzebny jest jedynie tym firmom, które mają zbyt mało klientów?

A może tylko duże firmy ze sporym budżetem powinny inwestować w działania marketingowe?

Jestem małą firmą, mam tylu klientów, że nie potrzebuję profesjonalnego marketingu. Czy ma to sens?

Dlaczego marka taka jak Coca-cola wydaje setki tysięcy złotych jeśli nie miliony na reklamę w TV? Przecież nikt NIGDY nie zapomni o Coca coli!

Marketing i profesjonalny wizerunek nie jest potrzebny tylko tym, którzy zmagają się z zbyt mała ilością klientów. Czy mężczyzna, który ma żonę, może już nie dbać o swój ubiór i chodzić w brudnych koszulach?

Im więcej klientów mamy, tym nasz wizerunek powinien być dla nas coraz ważniejszy. Chociażby po to, aby nasi klienci widzieli, że się rozwijamy i traktujemy ich poważnie.

Konsumenci dostrzegają więcej niż jesteśmy sobie w stanie wyobrazić. Każdy- chociażby drobny element marketingu wpływa pozytywnie na naszych klientów.

Czy wiecie jakie hasło musiałem wpisać w Hotspocie w salonie SKODY aby połączyć się z internetem? Hasło brzmiało: wpelnizadowolony. Niby mały szczegół. Przecież hasłem mogłyby być “gosc123” …. ale właściciel postanowił nawet w tym elemencie odnaleźć medium marketingowe.

Nasza strona www, jakość wizytówek, wygląd każdego maila, stopki, witryny etc. – to wszystko świadczy o tym jak poważnie i profesjonalnie traktujemy swoich klientów.

Marketing potrzebny jest KAŻDEJ FIRMIE i w KAŻDEJ SYTUACJI.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *