fbpx
+570 207 216
dok@vsweb.pl

Czas czas czas… za mało czasu

Profesjonaliści od marketingu do Twojej dyspozycji

Czas czas czas… za mało czasu

Często zadajecie nam pytanie – jak dużo czasu będę musiał/a wam poświęcić?

Zapraszamy do kontaktu, szczególnie wtedy, jeśli jesteś zapracowany. Paradoksalnie współpraca z nami nie kosztuje Cię więcej czasu, niż sytuacja, kiedy sam zajmujesz się marketingiem swojej firmy.

Najważniejsza jest pierwsza rozmowa. Odbywa się drogą telefoniczną, wtedy dokonujemy finalnej analizy Twoich potrzeb i przyjmujemy założenia dalszej współpracy. Sednem naszych działań jest redukcja czasu, wysiłku i wydatków firmy ponoszonych na marketing. Chcemy podjąć z Tobą wieloletnią współpracę.

Do Twojej dyspozycji oddajemy indywidualnego opiekuna klienta oraz specjalistę ds. realizacji. Na maile odpowiadamy maksymalnie w ciągu 8h roboczych. Podpisując umowę otrzymujesz również wiążący harmonogram naszych działań.

W toku realizacji wysyłamy do Ciebie gotowe projekty, prosimy o akceptację. Nie angażujemy Cię w proces, sami proponujemy korzystne rozwiązania, podpowiadamy, realizujemy, także te pomysły, których nie sposób zawrzeć w umowie. Nie musisz wskazywać nam problemu palcem, jesteśmy od tego, żeby go zauważyć i rozwiązać.

Jako zewnętrzny dział marketingu, poznajemy Ciebie i specyfikę Twojej działalności. W związku z tym, że ciągle jesteśmy w tym biznesie, wiemy również co zrobić, orientujemy się w możliwościach, które przyniosą Ci najlepsze rezultaty.

Naszą ambicją jest zdobycie Twojego zaufania. Chcemy być dla Ciebie partnerem, ludźmi, którzy zaskakują Cię świeżym podejściem do tematu oraz swoim profesjonalizmem, zarówno pod względem jakości usługi jak i komunikacji.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: