fbpx
+570 207 216
dok@vsweb.pl

Panie prezydencie Adamowicz- jesteśmy z Panem!

Profesjonaliści od marketingu do Twojej dyspozycji

Panie prezydencie Adamowicz- jesteśmy z Panem!

Drodzy,

Dwa wątki.

  1. Panie Prezydencie Pawle Adamowicz- stanowczo potępiamy takie bestialskie działania. Oglądamy podobne sceny w filmach… lub w wiadomościach, które przybywają do nas z bliskiego wschodu. Aż nie chce się wierzyć, że zamach na Prezydenta Miasta Gdańsk dzieje się na naszych oczach- tutaj – w Gdańsku- naszym domu.
    Jesteśmy z Panem pamięcią i modlitwą.
  2. Ostatnio pisałem, że marketing potrzebny jest zawsze. Z przykrością muszę przyznać się do błędu i cofnąć swoje słowa. Czasami – w sytuacjach takich jak ta- należy schować chamstwo i sposobność  wybicia się do kieszeni. Obserwuję z ogromnym zaniepokojeniem wpisy i słowa niektórych “czołowych” polityków. Drodzy- TO NIE JEST CZAS NA MARKETING I POLITYCZNE ZAGRYWKI. Jak bardzo należy nie mieć serca, aby wykorzystywać takie chwile do celów politycznych i marketingowych??!! Jak daleko można się jeszcze posunąć? Widziałem i słyszałem różne naganne komentarze. Nie będę wymieniał w tym miejscu nazwisk, ale nie rozumiem dlaczego tacy ludzie reprezentują nasz kraj.

    Na co można sobie jeszcze w tej sytuacji pozwolić? Granice dobrego smaku zostały już znacznie przekroczone… ale co można jeszcze “zmajstrować”? Może zrzucimy wszystko na naszych wschodnich sąsiadów? A może to znów wina DT? Czy zamach?

Jako agencja marketingowa- grupa świadomych obywateli – mówimy stanowcze NIE dla agresji oraz politycznych zagrywek w takich okolicznościach.

Panie Prezydencie- zdrowiej!

Zespół VSweb

Jedna odpowiedź

  1. Pikok pisze:

    Najważniejsze aby prezydent doszedł do zdrowia, i aby ukarać sprawcę. Zdrowia Prezydencie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: