fbpx
+570 207 216
dok@vsweb.pl

Pozycjonowanie- pozycja ma znaczenie

Profesjonaliści od marketingu do Twojej dyspozycji

Pozycjonowanie- pozycja ma znaczenie

Pozycjonowanie strony www

Wielu naszych klientów pyta o możliwości pozycjonowania. Istotnie, pozycja firmy w Google jest drogą budowania wizerunku, rozpoznawalności oraz pozyskiwania ruchu na stronie.

Przede wszystkim stawiamy na solidną podstawę – dobrze opracowaną stronę www. Niewielu klientów zwraca uwagę na jakość kodu zakupionej witryny. Nawet jeśli strona spełnia wymagania przejrzystości czy estetyki, nie oznacza to, że jest napisana poprawnie. Nie sposób efektywnie promować strony przedsiębiorcy, który założył ją klika lat temu bez dbałości o technologię. Niestety to bolączka nie tylko starszych witryn. Zdarzają się nam klienci, którzy chcieliby pozycjonować stronę, która nie posiada prawie wcale treści, oprócz kilku zdań na stronie głównej. W takim przypadku najlepiej skorzystać z usług doświadczonego copywritera, który również pracuje w naszym zespole.

W wielu przypadkach doradzamy zbudowanie strony www od podstaw. Nasz webdesigner oprócz praktycznych umiejętności zna się również na aspektach związanych z SEO. Strony czy sklepy internetowe tworzymy opierając się na WordPressie, m. in. ze względu na wydajność rozwiązania pod kątem budowania Twojej pozycji w Google.

Ważną rolę odgrywa konkurencja w branży, dla której opracowujemy strategię. Należy wziąć pod uwagę budżet, jaki firmy poświęcają na pozycjonowanie oraz ich obecną rozpoznawalność, prowadzony marketing. Wszystkie działania tego rodzaju przekładają się na wyniki w wyszukiwarce. Tego m.in. dotyczy nasza pierwsza analiza, którą prowadzimy dla każdego klienta. Wnioski, które opracowujemy rzutują na przebieg dalszej współpracy i podejmowane kroki.

Nasza strategia w temacie pozycjonowania to niewymuszone działania, wspomagane różnymi kanałami informacji.

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: