fbpx
+570 207 216
dok@vsweb.pl

Co znaczy realizacja w słowniku e-commerce?

Profesjonaliści od marketingu do Twojej dyspozycji

Co znaczy realizacja w słowniku e-commerce?

Według słownika PWN realizacja to nic innego, jak wprowadzenie czegoś w życie- zastosowanie w praktyce.

Powyższe wydaje się oczywiste dla każdego, ale jak wygląda realizacja w przypadku naszej współpracy? W sytuacji tworzenia Waszego e-sklepu?

To jest właśnie to pytanie, które słyszeliśmy nie raz, ani nie dwa. Pojęcie realizacji w branży e-commerce jest złożone. Wcale się więc Wam nie dziwimy.

 

 

Po pierwsze- Badanie potrzeb

Do rozpoczęcia jakiegokolwiek działania potrzebna jest nam wiedza. Nie jesteśmy czarodziejami- nie dowiemy się znikąd kim jesteście, ani czego potrzebujecie. Skrupulatnie badamy Wasze potrzeby, by obrana przez nas strategia nie poszła na marne.

Wasze sukcesy, są naszymi sukcesami, więc Wasze potrzeby są też naszymi potrzebami.

 

Po drugie- Analiza konkurencji

Analizując Waszą konkurencję precyzyjnie przygotowujemy się do zapewnienia Wam usługi na najwyższym poziomie. Dokładnie poznajemy najdrobniejsze aspekty dotyczące Waszej branży. Dzięki temu wiemy, czego unikać jak ognia, a co przyniesie nam sukces. Dodatkowo, w głowach naszych specjalistów rodzi się całkiem nowa koncepcja działania- co sprawi, że będziecie wyjątkowi? Czym się wyróżnicie?

 

Po trzecie- layout

My, Vsweb, mamy swoją własną paletę szablonów.

Ustalenie koncepcji graficznej jest jednym z najważniejszych aspektów tworzenia e-sklepu. Po ówczesnym badaniu potrzeb obieramy najbardziej owocny kierunek. Ten, który przyniesie Wam największe korzyści.

Layout ma znaczenie praktyczne. W dużym stopniu decyduje o zadowoleniu klienta. Nasze wzorce przygotowaliśmy tak, by odbiorca z łatwością dostał się do wszystkich treści, które go interesują. Cechy charakterystyczne zostają odpowiednio podkreślone. To co ma przyciągać uwagę- będzie ją rzeczywiście przyciągać. Jako specjaliści ds. e-commerce nie mamy wątpliwości, co do naszej wizji. Z przyjemnością chcemy Wam to udowadniać.

 

Po czwarte- wprowadzenie treści, zdjęć, kategorii, produktów

Część zdecydowanie najbardziej pracochłonna, a nawet żmudna. Liczy się precyzja i dokładność- nic nie może zostać pominięte! To początek końca tworzenia sklepu internetowego- jeśli mówimy wyłącznie o aspektach estetycznych.

Wasza historia i wszystko to co tworzycie, co oferujecie pojawia się na stronie- sklep staje się rzeczywiście WASZ.

 

Po piąte – integracje

Sklepy internetowe bardzo często działają w oparciu o zewnętrzne systemy. Skonfigurujemy dla Was wtyczki płatnościowe oraz analityczne. Wykonamy także synchronizację sprzedaży z innymi platformami transakcyjnymi online.

 

Po szóste- – Wdrożenie sklepu internetowego na odpowiedni serwer, podpięcie go pod właściwą domenę

Czyli po prostu sklep pojawia się w świecie wirtualnym, a tym samym- rzeczywistym. Ponadto- w pełni zabezpieczony.

 

Po siódme- testy wewnętrzne i zewnętrzne

Zanim poddamy się dalszym działaniom sprawdzamy nasze dotychczasowe poczynania. Chcemy mieć pewność, że wszystko działa tak, jak powinno. Tak jak chcemy my i Wy. Testy bywają czasochłonne, ale jednocześnie niezawodne.

 

Po ósme – pozycjonowanie

Zapewniamy Wam opiekę nad pozycją w wyszukiwarkach. Działamy wielopłaszczyznowo, by Wasz sklep był widoczny w google i nie tylko. Jest to jeden z tych kluczowych elementów, będący dużym krokiem do sukcesu. Co prawda – nie jesteśmy firmą specjalizującą się w pozycjonowaniu. Nasza praca nad pozycją sklepu opiera się na naturalnych działaniach. Ich efekty są widocznie później niż w przypadku eksperckich działań SEO, lecz my nie pobieramy za to żadnych dodatkowych opłat.

 

Po dziewiąte- Szkolenie w zakresie obsługi sklepu internetowego

Jesteśmy zdania, że jeśli coś jest Twoje, powinno zostać z Tobą odpowiednio zaznajomione.

 

 

Powyżej przedstawiliśmy Wam główne części realizacji sklepu internetowego. Oczywiście- nie jest to „tylko to”. Nasze działania często wybiegają ponad wymienione etapy. Nie chcemy rozdrabniać się we wszystkich szczegółach.

W skrócie- robimy to, co potrafimy najlepiej.

A na koniec dodamy- realizacja wcale nie kończy się w tym miejscu 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: