fbpx
+570 207 216
dok@vsweb.pl

Bądź dumny!

Profesjonaliści od marketingu do Twojej dyspozycji

Czy jesteś dumny ze swojej strony www?
Czy Twój klient z łatwością odnajdzie na niej informacje których szuka?
Czy wiesz, że w obecnych czasach wygląd Twojego biura jest mniej ważny niż wygląd Twojej strony internetowej?

Jeśli traktujesz swój biznes poważnie (a skoro tu jesteś to z pewnością tak jest) to wiesz, że w dzisiejszych czasach wizerunek w internecie to coś niesamowicie ważnego! Właśnie dlatego warto, abyś zadbał o pełen profesjonalizm w swoim wizerunku internetowym.

Chcemy, abyś każdorazowo po wejściu na swoją stronę www pomyślał ” tak- to jest to!”. Co więcej – chcemy, aby Twoi klienci czuli się na Twojej stronie internetowej komfortowo. Twój wizerunek – jako całokształt – musi budzić zaufanie oraz wyczerywać informacyjne potrzeby klienta w sposób “bez zbędnej zwłoki”.

Jeśli Twoja obecna strona budzi Twoje wątpliwości, to z pewnością nie budzi też zaufania Twoich klientów. Jeśli nie masz jeszcze swojej strony www – to tak jakbyś prowadził firmę i nie chciał pozyskiwać klientów.

Kolejna sprawa- strona www to nie wszystko. Należy ją odpowiednio wypromować oraz “zbierać” grupę odbiorców tego co chcesz im przekazać! Bez tego… to tak jakby wydrukować wizytówki i trzymać je w kieszeni zamiast rozdawać potencjalnym klientom.

Pamiętaj! Twój wizerunek w sieci jest bardzo istotny! Często ważniejszy niż wygląd Twojego biura czy otoczenia. 

 

Pomysł

Nasi eksperci przeprowadzą szereg działań bazowych, których efektem będzie szczegółowy Plan strategii marketingowej. 

Analizując Twoją bezpośrednią konkurencję, przygotujemy najbardziej optymalną mapę Twojej przyszłej strony internetowej. Zadbamy o identyfikację wizualną oraz profesjonalny oraz nowoczesny layout. 

Spojrzymy na Twoją firmę z perspektywy potencjalnego klienta. 

Dzięki nam, otrzymasz perfekcyjnie zindywidualizowany na potrzeby klienta produkt!

Realizacja

Na podstawie stworzonego i zaakceptowanego przez Ciebie Planu strategii marketingowej, działaniami bazowymi oraz cyklicznymi będziemy budować Twój sukces. 

Finalnie otrzymasz od nas profesjonalny wizerunek, dostosowany do potrzeb Twoich oraz Twoich klientów. 

Nasi eksperci stale będą monitować Twoją pozycję na rynku oraz proponować zmiany oraz udoskonalenia pozwalające na optymalne wykorzystanie wszystkich możliwości na pozyskiwanie nowych klientów.

Zaufaj profesjonalistom!

Dlaczego VSweb?

Większość agencji marketingowych obsługuje duże, bogate firmy. VSweb skupia się na małych i średnich przedsiębiorcach. Oferujemy wiele… za rozsądne pieniądze (mniej niż 1/3 pensji jednego specjalisty ds. marketingu). Żyjemy w czasach, w których nie tylko najbogatsi mogą sobie pozwolić na profesjonalny i indywidualny wizerunek.

Co ważne- nasz team tworzą pasjonaci – eksperci w swojej dziedzinie z ogromnym bagażem doświadczenia. To szalenie istotne, aby praca oprócz obowiązku była pasją. Tylko w ten sposób dzieło może być skuteczne.

"Dobry marketing sprawia, że firma czuje się jak sprytny gość. Świetny marketing sprawia, że klient czuje się jak sprytny gość"

Kontakt

Masz pytania? Zainteresowała Cię nasza oferta? Skontaktuje się z nami.
Postaramy się zaskoczyć Cię swoim pro-klienckim podejściem oraz przesympatyczną obsługą!

OFERTA

Sprawdź jakie produkty oraz usługi dla Ciebie przygotowaliśmy. Pamiętaj- to tylko lista dostępnych narzędzi. Dla Twojego zamówienia podejdziemy ZAWSZE w sposób indywidualny!

CENNIK

Najważniejsze są dla nas czytelne i transparentne zasady gry. Nie tolerujemy nieuczciwych zagrań oraz zmian warunków. Gwarantujemy, że wynegocjowane przez Ciebie warunki nigdy nie ulegną zmianie! (chyba, że na lepsze)